2017 yılında en çok satış yapan araçlar / perakende araç satış rakamları

2017’nin en çok satan otomobilleri

MARKAOTOMOBİL
YERLİİTHALTOPLAM
ALFA ROMEO0320320
ASTON MARTIN02525
AUDI021.58521.585
BENTLEY01616
BMW019.56419.564
CHERY000
CITROEN014.70914.709
DACIA041.91441.914
DS0119119
FERRARI01616
FIAT59.2072.15761.364
FORD6.17933.67139.850
GEELY000
HONDA19.1717.25026.421
HYUNDAI22.44026.84149.281
INFINITI0122122
ISUZU000
IVECO000
JAGUAR0339339
JEEP02.3572.357
KARSAN000
KIA010.93710.937
LAMBORGHINI077
LAND ROVER01.8791.879
LEXUS0101101
MASERATI07676
MAZDA01.4121.412
MERCEDES-BENZ025.58825.588
MINI01.4801.480
MITSUBISHI0354354
NISSAN032.04332.043
OPEL044.70744.707
OTOKAR000
PEUGEOT029.98129.981
PORSCHE0670670
RENAULT76.43337.021113.454
SEAT016.06416.064
SKODA024.67924.679
SMART0105105
SSANGYONG0362362
SUBARU01.7261.726
SUZUKI04.3164.316
TOYOTA33.3617.29740.658
VOLKSWAGEN089.68889.688
VOLVO04.4704.470
TOPLAM:216.791505.968722.759



MARKAHAFİF TİCARİ
YERLİİTHALTOPLAM
ALFA ROMEO000
ASTON MARTIN000
AUDI000
BENTLEY000
BMW000
CHERY000
CITROEN258.0238.048
DACIA06.4566.456
DS000
FERRARI000
FIAT52.1036.58258.685
FORD67.0264.18871.214
GEELY000
HONDA000
HYUNDAI02.9842.984
INFINITI000
ISUZU2.3763022.678
IVECO02.5662.566
JAGUAR000
JEEP000
KARSAN1.57301.573
KIA03.5913.591
LAMBORGHINI000
LAND ROVER000
LEXUS000
MASERATI000
MAZDA000
MERCEDES-BENZ09.0439.043
MINI000
MITSUBISHI3693.5273.896
NISSAN02.7792.779
OPEL000
OTOKAR000
PEUGEOT4310.45810.501
PORSCHE000
RENAULT016.82216.822
SEAT000
SKODA000
SMART000
SSANGYONG0255255
SUBARU000
SUZUKI000
TOYOTA04.5514.551
VOLKSWAGEN027.79327.793
VOLVO000
TOPLAM:123.515109.920233.435

 

OTOMOBİLHAFİF TİCARİTOPLAM
YERLİİTHALTOPLAMYERLİİTHALTOPLAMYERLİİTHALTOPLAM
216.791505.968722.759123.515109.920233.435340.306615.888956.194
Neye, Kime Denir? Kimdir? Adresi Neresi? © 2018 Real Time Web Analytics