Bilginin Adresi

Yararlı Bilgiler

Koin Bülteni Haber – koinbulteni.com – RSS

RSS Koin Bülteni

 • Bir Kripto Para Borsasından SEC’nin Menkul Kıymet Dediği Altcoin’e Listeleme! Eylül 22, 2023
  Kripto para türev borsası BIT, Ripple’ın (XRP) ardından yeni bir altcoin için de opsiyon ticaretini başlattı. Dubai merkezli kripto para borsası BIT, Filecoin’i hizmetleri arasına kattı. Borsa tarafından 22 Eylül… Bir Kripto Para Borsasından SEC’nin Menkul Kıymet Dediği Altcoin’e Listeleme! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Shiba Inu Çıkardığı Token ile Ortalığı Karıştırdı: Gerçeğe Dönüştü, 64x Yaptı! Eylül 22, 2023
  Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) geliştiricilerinin piyasaya sürdüğü değersiz token ortalığı karıştırırken yeni bir topluluğun oluşmasına neden oldu.  Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri geçtiğimiz hafta yayınladığı bir gönderide, yerel kripto… Shiba Inu Çıkardığı Token ile Ortalığı Karıştırdı: Gerçeğe Dönüştü, 64x Yaptı! isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • 81 Yeni Cüzdan Binance’den Bu Altcoin’i Alıyor! 31,5 Milyon Dolar Neyin Hazırlığı? Eylül 22, 2023
  Toplamda 81 farklı cüzdan adresi sadece 5 gün içerisinde on milyonlarca dolar değerinde Chainlink (LINK) toplayarak dikkatleri üzerine topladı. On-chain analiz platformu Lookonchain 22 Eylül günü yaptığı bir paylaşımda, LINK… 81 Yeni Cüzdan Binance’den Bu Altcoin’i Alıyor! 31,5 Milyon Dolar Neyin Hazırlığı? isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Google Cloud 11 Yeni Blockchain İçin Sistemine Destek Ekledi! Eylül 22, 2023
  Google’ın bulut veri depolama hizmeti sunan iştiraki Google Cloud, veri analiz programı BigQuery için 11 farklı blokzinciri desteği daha getirdi. Google Cloud, blokzinciri alanındaki yelpazesini genişletti. Paylaşılan son güncellemeye göre… Google Cloud 11 Yeni Blockchain İçin Sistemine Destek Ekledi! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Coinbase’in FTX Europe’u Satın Alma İhtimali FTT Fiyatını Yükselişe Geçirdi! Eylül 22, 2023
  ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, iflas eden kripto para borsası FTX’in Avrupa iştiraki FTX Europe’u satın alma konusunda teklif vermeyi araştırıyor. Fortune tarafından 22 Eylül tarihinde yapılan bir… Coinbase’in FTX Europe’u Satın Alma İhtimali FTT Fiyatını Yükselişe Geçirdi! isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • FTX Kurucusu SBF’ye Kötü Haber: Duruşmaya Kadar Hapiste Kalacak! Eylül 22, 2023
  İflas eden kripto para borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’ın (SBF), geçici olarak hapisten çıkarılmasına yönelik talep mahkeme tarafından reddedildi. SBF’in avukatları 3 Ekim’deki duruşması öncesinde belgeleri inceleyebilmesi ve sürece daha… FTX Kurucusu SBF’ye Kötü Haber: Duruşmaya Kadar Hapiste Kalacak! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Balina Milyonlar Kaybettiği Altcoin’den Vazgeçmiyor: Binance’den Yeni Alım Yaptı! Eylül 22, 2023
  Bir kripto para balinası, elinde bulundurduğu altcoin’i 3 milyon dolar zarar ederek satmasının ardından Binance’den kısa sürede milyonlarca alım yaptı. On-chain analitik platformu Lookonchain 22 Eylül tarihinde Twitter hesabı üzerinden… Balina Milyonlar Kaybettiği Altcoin’den Vazgeçmiyor: Binance’den Yeni Alım Yaptı! isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • Efsane Ekonomist Bitcoin 175 Bin Dolar Olacak, Şu An Dipten Alım Fırsatı Dedi! Eylül 22, 2023
  Ticaret efsanesi makroekonomist Henrik Zeberg, Bitcoin’de (BTC) mevcut durumun bir dip satın alma fırsatı olduğunu söyledi ve zirve seviye için fiyat beklentisini paylaştı. Henrik Zeberg, yatırımcıları heyecanlandıran bir Bitcoin fiyat… Efsane Ekonomist Bitcoin 175 Bin Dolar Olacak, Şu An Dipten Alım Fırsatı Dedi! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Ethereum Cüzdanından 8 Yıl Sonra Gelen Coinbase Transferi: Satarsa 5.000x Karda! Eylül 22, 2023
  Bir Ethereum balinası 8 yıllık sessizliğin ardından kripto para borsası Coinbase’e 32,1 Ethereum (ETH) transfer etti. On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından sağlanan verilere göre 8 yıl önce Ethereum ön satışından… Ethereum Cüzdanından 8 Yıl Sonra Gelen Coinbase Transferi: Satarsa 5.000x Karda! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Coinbase Yöneticisinden Sürpriz Bilgi: Altcoin Çıkarılma İhtimali Var! Eylül 22, 2023
  ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, piyasaya sürdüğü katman-2 ağı Base için yerel bir token çıkarabilir. Coinbase, merakla beklenen katman-2 ağı Base’i geçtiğimiz süreçte hayata geçirmiş ama yerel token… Coinbase Yöneticisinden Sürpriz Bilgi: Altcoin Çıkarılma İhtimali Var! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Bitcoin Borsası Binance’den 20 Coin Çifti Delisti Daha: Marjinden Kaldıracak! Eylül 22, 2023
  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 20 işlem çiftini izole marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.  Binance 21 Eylül Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada, 1inch (1INCH), Aergo (AERGO), Ardor (ARDR), Streamr (DATA), DIA… Bitcoin Borsası Binance’den 20 Coin Çifti Delisti Daha: Marjinden Kaldıracak! isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • Binance’deki Bitcoin Short Pozisyon Artışı Bu Seviyeye Yükselişi Tetikleyebilir! Eylül 22, 2023
  Bitcoin’de (BTC) kripto para türev borsası Deribit ve dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde açılan yüklü short pozisyonlarının yükselişle sonuçlanacağı tahmin ediliyor. On-chain analitik platformu Santiment Twitter hesabı üzerinden… Binance’deki Bitcoin Short Pozisyon Artışı Bu Seviyeye Yükselişi Tetikleyebilir! isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
Neye, Kime Denir? Kimdir? Adresi Neresi? © 2018