Bilginin Adresi

Yararlı Bilgiler

Koin Bülteni Haber – koinbulteni.com – RSS

RSS Koin Bülteni

 • SEC, Binance ve CEO CZ’ye Dava Açtı: Bitcoin ve BNB Fiyatı Tepki Veriyor! Haziran 5, 2023
  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ve CEO Changpeng Zhao’ya (CZ) dava açtı. Bloomberg’ün son dakika haberine göre SEC, Binance ve CEO… SEC, Binance ve CEO CZ’ye Dava Açtı: Bitcoin ve BNB Fiyatı Tepki Veriyor! isimli makale Tuğay Kaynar tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tuğay Kaynar
 • Ethereum Kurucu Ortağından ABD’li Borsaya 22 Bin ETH Transferi: Yine Mi Satacak? Haziran 5, 2023
  Ethereum kurucu ortağı Jeffrey Wilcke, kripto para borsası Kraken’e 41,1 milyon dolar değerinde 22 bin Ethereum (ETH) transfer etti. On-chain araştırmacıları 5 Haziran tarihinde, Wilcke’nin yaklaşık 2,5 yıl aradan sonra… Ethereum Kurucu Ortağından ABD’li Borsaya 22 Bin ETH Transferi: Yine Mi Satacak? isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Kripto Para Fonlarındaki Çıkış 7. Haftaya Uzandı: Kurumsal İlgi Ripple Üzerinde! Haziran 5, 2023
  Kripto para piyasasındaki kurumsal fonlardan 7. hafta üst üste çıkış görülürken kurumsalların Ripple’a (XRP) yoğunlaşması dikkat çekti. Coinshares’in resmi blog sayfasında paylaşılan verilerde, kurumsal kripto para fonlarından 7. hafta da çıkış yaşandığı belirtildi. Verilere göre bu… Kripto Para Fonlarındaki Çıkış 7. Haftaya Uzandı: Kurumsal İlgi Ripple Üzerinde! isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • Dev Bitcoin Balinaları Agresifleşti: Herkes Satıyor, Onlar Alıyor! Yükseliş Zamanı Mı? Haziran 5, 2023
  Nisan ayının ortasından bu yana 10.000 Bitcoin’den (BTC) fazlasına sahip balinaların piyasanın geri kalanın aksine yoğun bir alım süreci içerisinde olduğu ortaya kondu. On-chain analitik platformu Glassnode yakın zamanda resmi… Dev Bitcoin Balinaları Agresifleşti: Herkes Satıyor, Onlar Alıyor! Yükseliş Zamanı Mı? isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Binance CEO’su CZ Görevi Bırakırsa Yerine Kim Gelecek? Yeni Lider Şimdiden Belli! Haziran 5, 2023
  Yakın zamanda Binance’in ABD dışındaki tüm bölgesel pazarlarının başkanı olarak atanan Richard Teng’in, Changpeng Zhao (CZ ) yerine gelecek yeni CEO olabileceği öne sürüldü. Bloomberg’ün 5 Haziran tarihinde yayınladığı habere… Binance CEO’su CZ Görevi Bırakırsa Yerine Kim Gelecek? Yeni Lider Şimdiden Belli! isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Santiment 7 Altcoin İçin Büyük Fırsat Var Dedi: Fiyatlar Neredeyse Bedava! Haziran 5, 2023
  Son veriler Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) dahil 7 kripto paranın piyasanın genelinin gerisinde kalarak “ucuz” fiyatla işlem gördüğünü ortaya koydu. On-chain analitik şirketi Santiment 5 Haziran tarihinde yaptığı paylaşımda,… Santiment 7 Altcoin İçin Büyük Fırsat Var Dedi: Fiyatlar Neredeyse Bedava! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Yatırım Devinden Ethereum İçin 2030 Hedefli Dudak Uçuklatan 5 Haneli Fiyat Tahmini! Haziran 5, 2023
  Yönetimi altında yaklaşık 69 milyar dolarlık varlık bulunduran yatırım şirketi VanEck, 2030 yılına kadar Ethereum’un (ETH) %530’un üzerinde değer kazanacağını öne sürdü. VanEck yakın zamanda yayınladığı araştırma raporunda, nakit akışı… Yatırım Devinden Ethereum İçin 2030 Hedefli Dudak Uçuklatan 5 Haneli Fiyat Tahmini! isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • LUNA Kurucusu Do Kwon’un Kefalet Talebine Yeniden Onay: Serbest Mi Kalacak? Haziran 5, 2023
  Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon’un yüksek mahkeme tarafından birtakım gerekçeler sebebiyle reddedilen kefalet talebi ceza mahkemesi tarafından tekrardan kabul edildi. Karadağ yerel medyası tarafından aktarılan habere göre Do Kwon ve… LUNA Kurucusu Do Kwon’un Kefalet Talebine Yeniden Onay: Serbest Mi Kalacak? isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Ripple Avukatının Telefonu Hacklendi, Twitter Hesabından Token Tanıtımı Yapıldı! Haziran 5, 2023
  Ripple (XRP) avukatı John Deaton’un telefonu saldırganlar tarafından hackelenerek sosyal medya hesabı dolandırıcılık amacıyla piyasaya sürülmüş bir token’ı tanıtmak için kullanıldı. Jhon Deaton’ın telefonunun birkaç günlük siber saldırının ardından sonunda… Ripple Avukatının Telefonu Hacklendi, Twitter Hesabından Token Tanıtımı Yapıldı! isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Bitcoin ve Kripto Paralar İçin Ayı Bitmedi Mi? Google Aramaları 2020 Seviyesinde! Haziran 5, 2023
  Bitcoin (BTC) ve kripto para fiyatlarındaki durgunluk devam ederken yatırımcı ilgisinin 2020 yılındaki seviyelere doğru gerilediği görüldü. Arama motoru Google’ın verilerine göre “crypto” kelimesinin arama sıklığı 2021 yılının mayıs ayındaki… Bitcoin ve Kripto Paralar İçin Ayı Bitmedi Mi? Google Aramaları 2020 Seviyesinde! isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Multichain Olayında Gelişme: Token Fiyatı Uçuşa Geçti! CEO’ya Ulaşıldı Mı? Haziran 5, 2023
  Cross-chain protokolü Multichain (MULTI) köprülerinde kısa süre önce yaşanan hareketlilik CEO’nun geri döndüğüne dair söylentileri alevlendirdi. Birçok köprü üzerindeki faaliyetleri geçici olarak durduran ve operasyonların tekrar başlaması için gerekli olan… Multichain Olayında Gelişme: Token Fiyatı Uçuşa Geçti! CEO’ya Ulaşıldı Mı? isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Meme Coin Furyası Bitti Mi? Ethereum Ücretleri Son 2 Ayın En Düşük Seviyesinde! Haziran 5, 2023
  Meme coin çılgınlığı ile artış yaşayan Ethereum (ETH) ağındaki işlem ücretleri son iki ayın en düşük seviyesine geriledi. Mayıs ayında yaşanan meme coin furyası Ethereum işlem ücretlerini cep yakan seviyelere… Meme Coin Furyası Bitti Mi? Ethereum Ücretleri Son 2 Ayın En Düşük Seviyesinde! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
Neye, Kime Denir? Kimdir? Adresi Neresi? © 2018