Bilginin Adresi

Yararlı Bilgiler

Koin Bülteni Haber – koinbulteni.com – RSS

RSS Koin Bülteni

 • Bu Hafta En Çok Kazanan 5 Yatırımcı (22-28 Ocak) Ocak 28, 2023
  Coingecko verilerine göre Bitcoin (BTC) hafta içerisinde 23.399 dolar seviyeleri ile 22.437 dolar seviyeleri arasında salınım hareketi yaparken haftanın sonlanmasına saatler kala 23.047 dolar ile hafta başından %1,91 yüksekte işlem… Bu Hafta En Çok Kazanan 5 Yatırımcı (22-28 Ocak) isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Merkeziyetsiz Borsanın Token’ı Yaklaşan Haber Akışı ile Yükselişte! Ocak 28, 2023
  Arbitrum tabanlı merkeziyetsiz borsa (DEX) Vela Exchange’in yerel token’ı DXP, beta sürümünün yayınlanmasına bir hafta kala yükselişe geçti. Arbitrum tabanlı DEX Vela Exchange’in yerel token’ı DXP, projenin merakla beklenen beta… Merkeziyetsiz Borsanın Token’ı Yaklaşan Haber Akışı ile Yükselişte! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Ünlü Bitcoin Fenomeninden Shiba Inu Paylaşımı Ocak 28, 2023
  Ünlü Bitcoin (BTC) fenomeni Davinci Jeremie, mevcut piyasa ortamında Shiba Inu (SHIB) yatırımı yapmayı tercih edeceğini ima etti. Bitcoin’in erken yatırımcılarından ve ünlü fenomen Davinci Jeremie 26 Ocak tarihinde resmi… Ünlü Bitcoin Fenomeninden Shiba Inu Paylaşımı isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Sam Bankman-Fried İçin İletişim Yasağı İsteniyor: Tanıklarla Temasa Geçti! Ocak 28, 2023
  İflas eden kripto para borsası FTX’in kurucusu Sam-Bankman Fried’in (SBF) şifreli mesajlaşma uygulaması üzerinden mahkeme tanıklarıyla iletişime geçtiğini tespit eden savcılar kefalet koşullarının sıkılaştırılmasını talep etti. The New York Times… Sam Bankman-Fried İçin İletişim Yasağı İsteniyor: Tanıklarla Temasa Geçti! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Popüler NFT Projesinin Twitter’ı Hacklendi: Yüz Binlerce Dolar Çalındı! Ocak 28, 2023
  Popüler NFT koleksiyonu Azuki’nin resmi Twitter hesabı hacklendi ve paylaşılan zararlı bağlantı yüzünden yarım saat içerisinde 750 bin dolardan fazla varlık çalındı. Azuki NFT koleksiyonunun resmi Twitter hesabı 27 Ocak… Popüler NFT Projesinin Twitter’ı Hacklendi: Yüz Binlerce Dolar Çalındı! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Beyaz Saray’dan Bitcoin ve Kripto Para Bildirisi: Biden Yönetimi Öncelikleri Belirleyecek! Ocak 28, 2023
  Beyaz Saray Bitcoin (BTC) ve kripto para düzenlemelerine dair bir yol haritası paylaşarak Biden yönetiminin, önümüzdeki aylarda bir “öncelikler listesi” yayınlayacağı ifade etti. Beyaz Saray tarafından 27 Ocak tarihinde yayınlanan… Beyaz Saray’dan Bitcoin ve Kripto Para Bildirisi: Biden Yönetimi Öncelikleri Belirleyecek! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • İflas Eden Kripto Platformunun 10 Milyon Dolarlık İkramiye Talebine Onay Ocak 28, 2023
  İflas eden kripto kredi platformu BlockFi’ın çalışanlara ikramiye verme talebi mahkeme tarafında kabul edildi. BlockFi İnsan Kaynakları Şefi (CPO) Megan Crowell tarafından yakın zamanda mahkemeye sunulan şirketin çalışanlara ikramiye ve… İflas Eden Kripto Platformunun 10 Milyon Dolarlık İkramiye Talebine Onay isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • FED’den Kripto Odaklı Bankaya Geçit Yok: Başvuru Reddedildi! Ocak 28, 2023
  Wyoming merkezli kripto odaklı banka Custodia Bank’ın Federal Rezerv sistemine katılma başvurusu, önemli riskler taşıdığı gerekçesiyle ABD Merkez Bankası (FED) tarafından reddedildi. Custodia Bank 27 Ocak tarihinde resmi sosyal medya… FED’den Kripto Odaklı Bankaya Geçit Yok: Başvuru Reddedildi! isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Kripto Bankası Silvergate’ten Yeni Karar: Temettü Ödemelerini Askıya Aldı! Ocak 28, 2023
  Dijital varlık odaklı yatırım bankası Silvergate (SI), mevcut sermayesini korumak adına imtiyazlı hisse senetlerinin temettü ödemesini bu dönem gerçekleştirmeyeceğini açıkladı. Silvergate 27 Ocak tarihinde yayınladığı bir basın açıklamasında, mevcut sermaye… Kripto Bankası Silvergate’ten Yeni Karar: Temettü Ödemelerini Askıya Aldı! isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Bitcoin ve Altcoinler Ne Durumda: Piyasalara Genel Bakış (28 Ocak) Ocak 28, 2023
  Bitcoin ve altcoinler ne durumda: Piyasalara genel bakış (28 Ocak) Bitcoin/USDT yazım esnasında %0,3 düşüşle 22,988 dolardan, Türk lirası karşısında ise 439.662 TL’den işlem görüyor. Ethereum (ETH) %0,5 artışla 1.594, Cardano (ADA) %2,5 artışla 0,388, Polygon (MATIC) %3,5… Bitcoin ve Altcoinler Ne Durumda: Piyasalara Genel Bakış (28 Ocak) isimli makale Tuğay Kaynar tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tuğay Kaynar
 • Bu Altcoin Projesi, Avrupa Birliği’nin Projesinde Yer Alacak Ocak 27, 2023
  Avrupa Komisyonu, kısaca PCP olarak bilinen bir blockchain projesi için IOTA Foundation ile çalışma kararı aldı. Bugün yapılan açıklamaya göre European Blockchain Pre-Commercial Procurement (PCP) girişiminin bir sonraki ayağında IOTA… Bu Altcoin Projesi, Avrupa Birliği’nin Projesinde Yer Alacak isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Selim Kuşçu
 • Binance, Tron Cüzdanları İçin Genel Bakım Çalışması Yapacak Ocak 27, 2023
  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Tron ağıyla yapılan bazı işlemlerin geçici olarak duracağını açıkladı. Bugün Binance tarafından yapılan açıklamaya göre önümüzdeki günlerde Tron tabanlı cüzdanlar için genel bir… Binance, Tron Cüzdanları İçin Genel Bakım Çalışması Yapacak isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Selim Kuşçu
Neye, Kime Denir? Kimdir? Adresi Neresi? © 2018