Ripple – XRP RSS Haberleri

Uzmancoin Ripple-XRP Haberleri

RSS ripple – Uzmancoin.com

 • Dev Japon bankası, Ripple destekli projeden çekiliyor Nisan 12, 2019
  Japonya'nın en büyük beşinci bankası olan Resona, Ripple merkezli ödeme platformu MoneyTap'le olan ortaklığını bitirme kararı aldı. The post Dev Japon bankası, Ripple destekli projeden çekiliyor appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Çiçek
 • Böyle artış görülmedi: Ripple’da uzun pozisyonlar katlandı Nisan 9, 2019
  Kripto para borsası Bitfinex üzerinde işlem gören XRP uzun pozisyonlarında büyük hareketlilik var. Uzunlar, son birkaç günde katlanarak artarak yeni bir rekor düzeye ulaştı. The post Böyle artış görülmedi: Ripple’da uzun pozisyonlar katlandı appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Köse
 • Milyar dolarlık yatırım şirketi, Litecoin bahsini artırdı Nisan 7, 2019
  Milyar dolarlık yatırım yönetimi şirketi Grayscale, Digital Large Cap fonunda XRP'nin payını azalttı, Litecoin'i neredeyse iki katına çıkardı. The post Milyar dolarlık yatırım şirketi, Litecoin bahsini artırdı appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Köse
 • Ripple, Hindistan’da Federal Bank ile ortaklık kurdu Mart 29, 2019
  Blockchain şirketi Ripple, Hindistan'daki Federal Bank (özel banka) ile iş birliğine gitti. Banka, uluslararası para transferlerinde Ripple ağından yararlanacak. The post Ripple, Hindistan’da Federal Bank ile ortaklık kurdu appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Çiçek
 • İsviçre’nin en büyük menkul kıymetler borsasından XRP müjdesi Mart 11, 2019
  İsviçre'nin en büyük menkul kıymetler borsası SIX Swiss Exchange'in dayanak varlığı XRP olan bir ETP (borsa yatırım ürünü) listeleyeceği bildirildi. The post İsviçre’nin en büyük menkul kıymetler borsasından XRP müjdesi appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Köse
 • Ripple’ın CEO’sundan JPM Coin çıkışı: Parçalanmayı sürdürecek Mart 7, 2019
  Ripple'ın CEO'su Brad Garlinghouse, JPMorgan'ın dijital parası JPM Coin hakkında önemli açıklamalar yaptı. Garlinghouse, JPM Coin'in hiçbir sorunu çözmediğini, finansal hizmetler sektörün parçalanmasını sürdüreceğini iddia etti. The post Ripple’ın CEO’sundan JPM Coin çıkışı: Parçalanmayı sürdürecek appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Köse
 • Türklerin en gözde iki kripto parası: Bitcoin ve Ripple Mart 6, 2019
  Dijital pazarlama platformu SEMrush tarafından gerçekleştirilen analizde Türklerin gözde kripto paralarının Bitcoin ve Ripple olduğu belirlendi. The post Türklerin en gözde iki kripto parası: Bitcoin ve Ripple appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Köse
 • Tecrübeli borsacıdan Ripple (XRP) için ‘kötü son’ uyarısı Mart 2, 2019
  Ripple (XRP), Coinbase'de listelenmesinin ardından elde ettiği tüm kazanımları neredeyse silerken deneyimli bir analist, kripto para için 'kötü son' uyarısıyla geldi. The post Tecrübeli borsacıdan Ripple (XRP) için ‘kötü son’ uyarısı appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Köse
 • Ripple’dan “Coinbase’e rüşvet” iddiasına yanıt Mart 1, 2019
  Ripple'dan üst düzey bir yönetici, XRP'nin kripto para borsası Coinbase'e eklenmesi için rüşvet verildiği iddialarına yanıt verdi. The post Ripple’dan “Coinbase’e rüşvet” iddiasına yanıt appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Köse
 • “Ripple’dan Bitcoin borsası Coinbase’e rüşvet” iddiası Şubat 28, 2019
  ABD merkezli kripto para borsası Coinbase'in Ripple'ı (XRP) listelemek için rüşvet niteliğinde para aldığı ileri sürüldü. The post “Ripple’dan Bitcoin borsası Coinbase’e rüşvet” iddiası appeared first on Uzmancoin.com.
  Burak Köse

 

koinülteni Ripple-XRP Haberleri

 

Neye, Kime Denir? Kimdir? Adresi Neresi? © 2018 Real Time Web Analytics