Bilginin Adresi

Yararlı Bilgiler

Ripple – XRP RSS Haberleri

Uzmancoin Ripple-XRP Haberleri

RSS ripple Archives – Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain

 • Aptos (APT) için “2017’deki XRP” benzetmesi Ocak 28, 2023
  Birkaç haftada yaklaşık yüzde 500 oranında artış yaşayan Aptos (APT), dijital finans hizmetleri platformu Matrixport’un araştırma ve strateji başkanı Markus Thielen’e göre XRP’nin 2017’deki hareketini hatırlatıyor. Güney Kore’de Aptos fırtınası XRP‘nin birkaç haftada 10 katına çıkarak rekor kırdığı 2017’de bu fiyat hareketi, büyük ölçüde Güney Koreli bireysel yatırımcılar sayesinde yaşanmıştı. O dönemde, XRP’nin işlem hacminin […]
  Burak Köse
 • 2023 XRP tahminlerini paylaştı, bir kehaneti hızla gerçekleşti Ocak 15, 2023
  XRP destekçiliğiyle tanınan kripto avukatı ve aktivist John Deaton, 2023 yılına dair bir dizi öngörüsünü paylaştı. Avukatın paylaşımlarından birinin anında gerçekleşmesi dikkat çekti. The post 2023 XRP tahminlerini paylaştı, bir kehaneti hızla gerçekleşti appeared first on Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve Blockchain.
  Mine Üçgün
 • XRP, yeni yıla 3 milyon dolarlık girişle başladı Ocak 9, 2023
  Ripple ile SEC arasındaki dava netleşme yolunda ilerlerken XRP fonlarına geçen haftada 3 milyon dolar net yatırım yapıldı. The post XRP, yeni yıla 3 milyon dolarlık girişle başladı appeared first on Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve Blockchain.
  Mine Üçgün
 • Fox muhabirinden Ripple – SEC için “kâbus” senaryosu Ocak 6, 2023
  Fox Business gazetecisi Charles Gasparino, SEC'nin Ripple'a karşı açtığı davayı kazanması halinde kripto para sektörünün ne gibi zararlar görebileceği konusunda bazı tahminlerde bulundu. The post Fox muhabirinden Ripple – SEC için “kâbus” senaryosu appeared first on Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve Blockchain.
  Mine Üçgün
 • XRP destekçisi avukat: Ripple-SEC davası anlaşmayla bitmeyecek Ocak 2, 2023
  Ripple ve SEC arasındaki davayı ilk günden bu yana yakından takip eden avukat John Deaton'dan iddialıbir mahkeme değerlendirmesi geldi. Deaton, davanın taraflar arasındaki bir anlaşmayla sona ermeyeceğini düşündüğünü söyledi. The post XRP destekçisi avukat: Ripple-SEC davası anlaşmayla bitmeyecek appeared first on Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve Blockchain.
  Hakan Ateşler
 • Ripple CEO’su Garlinghouse’dan Wells Fargo tepkisi: Konuşulmuyor bile… Aralık 22, 2022
  SEC ile olan davası 2 senedir devam eden Ripple'da CEO Brad Garlinghouse, rekor cezaya çarptırılan Wells Fargo şirketinin FTX kadar konuşulmamasına tepki gösterdi. The post Ripple CEO’su Garlinghouse’dan Wells Fargo tepkisi: Konuşulmuyor bile… appeared first on Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve Blockchain.
  Hakan Ateşler
 • Ripple davası sona yaklaşırken önemli tarihler netleşti Kasım 29, 2022
  Ripple şirketi 21 Ekim’de uzun süredir talep edilen Hinman belgelerinin taraflarına teslim edildiğini duyurmuştu. Belgelerde, eski bir SEC görevlisi olan William Hinman’ın 2018 yılında verdiği bir konferansta Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığını söylediği yer alıyordu. Haberi veren Ripple’ın Baş Hukuk Müşaviri Stuart Alderoty’a göre SEC’nin kurum içi e-postalarını ve Hinman’ın 2018’deki ünlü konuşmasının taslaklarını içeren […]
  Mine Üçgün
 • Ripple CEO’su: Bu kriz kriptoyu daha güçlü hale getirecek Kasım 17, 2022
  FTX'in ani çöküşü dünyanın dört bir yanındaki kripto yatırımcıları arasında belirsizlik yaratmaya devam ederken sektör temsilcileri kripto para alanının bu kargaşadan daha güçlü çıkabileceğine inanıyor. ABD'li blok zinciri şirketi Ripple Labs'in CEO'su Brad Garlinghouse şirketiyle ile ilgili önemli gelişmeleri açıkladı. The post Ripple CEO’su: Bu kriz kriptoyu daha güçlü hale getirecek appeared first on Bitcoin […]
  Mine Üçgün
 • Ripple davası heyecanı, fon yatırımlarına yansıdı Kasım 7, 2022
  Ripple davasında, sonuca yaklaşılırken XRP fonlarına para girişi hızlandı. Geçtiğimiz hafta XRP yatırım ürünlerine milyon dolarlık yatırım yapılırken Bitcoin fonlarında ise önemli miktarda çıkış görüldü. The post Ripple davası heyecanı, fon yatırımlarına yansıdı appeared first on Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve Blockchain.
  Mine Üçgün
 • XRP yatırımcılarının yakından izlediği LBRY davasını SEC kazandı Kasım 7, 2022
  XRP yatırımcıları tarafından yakından takip edilen bir başka davada mahkeme, blok zinciri platformu LBRY’nin LBC token’ının “menkul kıymet” olduğuna hükmetti. New Hampshire mahkemesinde görülen davada karar bugün çıktı. Kararda, LBRY’nin LBC token’ının menkul kıymet olduğuna dair iddianın hiçbir sorumluluk sahibi yargıç tarafından reddedilemeyeceği belirtildi. “Kaybettik, özür dileriz” Kararın ardından LBRY tarafından yapılan açıklamada ise, “Kaybettik. […]
  Burak Köse

 

koinülteni Ripple-XRP Haberleri

RSS XRP Haberleri – Koin Bülteni

 • Ripple CEO’su SEC Hakkında Konuştu: XRP Davası İçin Bu Tarihi İşaret Etti! Ocak 19, 2023
  Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden menkul kıymet davasının birkaç ay içerisinde sonuçlanmasını bekliyor. Brad Garlinghouse İsviçre’nin Davos kentindeki Dünya Ekonomik Forumu’nda… Ripple CEO’su SEC Hakkında Konuştu: XRP Davası İçin Bu Tarihi İşaret Etti! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Ripple Yatırımcılarından 2 Altcoin Airdrop’u İçin Coinbase’e Toplu Dava Ocak 18, 2023
  ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Ripple (XRP) sahipleri tarafından uzun süredir beklenen airdrop dağıtımlarında adil bir tutum sergilemediği gerekçesiyle yatırımcılar tarafından açılan bir toplu dava ile karşı karşıya… Ripple Yatırımcılarından 2 Altcoin Airdrop’u İçin Coinbase’e Toplu Dava isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Ünlü İsme Göre Ripple-SEC Davasında Sona Gelindi: Karar İçin Son 2 Ay Aralık 19, 2022
  Ünlü girişimci ve ABD eski kongre üyesi David Gokhshtein, Ripple (XRP) ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davaya dair nihai kararın iki ay içerisinde açıklanacağını öne sürdü. … Ünlü İsme Göre Ripple-SEC Davasında Sona Gelindi: Karar İçin Son 2 Ay isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Popüler Sunucu Şimdi de Bu 3 Altcoin’i Hedef Aldı: Devasa Bir Dolandırıcılık! Aralık 9, 2022
  ABD’li popüler sunucu Jim Cramer , kripto para sektörünün temelsiz olduğunu öne sürerek piyasayı devasa bir dolandırıcılık olarak gördüğünü açıkladı ve Ripple (XRP), Dogecoin (DOGE) ve Solana’yı  (SOL) hedef aldı. Cramer… Popüler Sunucu Şimdi de Bu 3 Altcoin’i Hedef Aldı: Devasa Bir Dolandırıcılık! isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • ABD’li Borsadan 1,5 Milyar Dolarlık XRP Çıkışı: Devasa Transferin Arkasında Ne Var? Aralık 7, 2022
  ABD merkezli popüler kripto para borsası Bittrex’den bir saatten daha kısa bir süre içerisinde 4.1 milyar adet Ripple (XRP) çıkışı yaşandı. Whale Alert verilerine göre kripto para borsası Bittrex’e kayıtlı… ABD’li Borsadan 1,5 Milyar Dolarlık XRP Çıkışı: Devasa Transferin Arkasında Ne Var? isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Ripple CTO’su Netliğe Kavuşturdu: XRP II Nedir? Yeni Bir Token Mı? Aralık 5, 2022
  Ripple CTO’su David Schwart, takipçilerinden birinin Ripple Labs’in belgelerinde yer alan XRP II’ye dair bir referans bulması üzerine konuya açıklık getirdi. Şirket CTO’su 4 Aralık tarihinde resmi sosyal medya hesabı… Ripple CTO’su Netliğe Kavuşturdu: XRP II Nedir? Yeni Bir Token Mı? isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Ripple Avukatı Konuştu: SEC’nin LBRY Zaferi XRP Davası İçin Bir Emsal Değil Kasım 8, 2022
  Ripple (XRP) avukatı John Deaton, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto para şirketi LBRY’ye karşı kazandığı zaferin XRP davası için bir son niteliği taşımadığını söyledi. SEC ile LBRY… Ripple Avukatı Konuştu: SEC’nin LBRY Zaferi XRP Davası İçin Bir Emsal Değil isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem
 • Ripple (XRP) Davası Sona Yaklaşırken Yatırımcılar Harekete Geçti: Bu Kategorideki Cüzdan Sayısında Yeni ATH Kasım 2, 2022
  ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’te bulunan 1 milyondan fazla Ripple’a (XRP) sahip hesapların sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken balinalar harekete geçti. Kripto analitik firması Coin Metrics’in yayınladığı… Ripple (XRP) Davası Sona Yaklaşırken Yatırımcılar Harekete Geçti: Bu Kategorideki Cüzdan Sayısında Yeni ATH isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Ripple (XRP) Üçüncü Çeyrek Raporu Açıklandı: Şirket CEO’suna Göre Bu Bir Dönüm Noktası Ekim 28, 2022
  Davalar ve iddialar ile gündeme gelen kripto ödeme devi Ripple, üçüncü çeyrekte hazinesindeki XRP miktarının dolaşımdaki miktarın %50’sinin altına düştüğünü açıkladı. Ripple Labs 27 Ekim tarihinde 2022 yılının üçüncü çeyreğine… Ripple (XRP) Üçüncü Çeyrek Raporu Açıklandı: Şirket CEO’suna Göre Bu Bir Dönüm Noktası isimli makale Hasan Küçük tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Hasan Küçük
 • Ripple-SEC Davasında Önemli Gelişme: Yetkililer Sonunda Hinman Belgelerine Ulaştı Ekim 21, 2022
  Ripple (XRP) ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davada önemli bir gelişme daha yaşandı. Ripple Baş Hukuk Müşaviri, uzun bekleyişin ardından Hinman belgelerini aldıklarını açıkladı.… Ripple-SEC Davasında Önemli Gelişme: Yetkililer Sonunda Hinman Belgelerine Ulaştı isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tugay Erdem

 

Neye, Kime Denir? Kimdir? Adresi Neresi? © 2018