Koin Bülteni Haber – koinbulteni.com – RSS

RSS Koin Bülteni

 • Bitcoin Fiyatı Geçen Hafta Sonu Bu Yüzden Düşmüş Olabilir Haziran 27, 2022
  Bitcoin (BTC) fiyatı, 18 Haziran günü kripto para fonlarındaki bir hareketlilik yüzünden 18 bin doların… Bitcoin Fiyatı Geçen Hafta Sonu Bu Yüzden Düşmüş Olabilir isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Selim Kuşçu
 • Uzmanlar, Kripto Paralardaki Düşüşe İyi Tarafından Bakıyor Haziran 27, 2022
  Bazı regülatörlere ve özel sektörden temsilcilere göre kripto para piyasasındaki düşüşün olumlu yanları da olacak.… Uzmanlar, Kripto Paralardaki Düşüşe İyi Tarafından Bakıyor isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Selim Kuşçu
 • Voyager Digital, 3AC’ye Temerrüt Bildirimini Yayınladı Haziran 27, 2022
  Kripto ticaret platformu Voyager Digital geçtiğimiz hafta, borçlarını geri ödememesi durumunda Three Arrows Capital’e (3ac)… Voyager Digital, 3AC’ye Temerrüt Bildirimini Yayınladı isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • Ethereum Teknik Analizi: Güncel Destek ve Dirençler Haziran 27, 2022
  Kripto para piyasasının en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum’un teknik analizi ve güncel destek-dirençleri..… Ethereum Teknik Analizi: Güncel Destek ve Dirençler isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • Dünyanın En Büyük Hacker Topluğundan Terra CEO’su Do Kwon’a: Detayları Ortaya Çıkaracağız Haziran 27, 2022
  Kripto para piyasasının en büyük olaylarından biri olan Terra çöküşü, birçok yatırımcıda büyük zararlar yaşattı.… Dünyanın En Büyük Hacker Topluğundan Terra CEO’su Do Kwon’a: Detayları Ortaya Çıkaracağız isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • Çin’den Kripto Paralara Ağır Eleştiriler: Ponzi İddiası Haziran 27, 2022
  Çin’in devlet onaylı blokchain altyapı projesi Blockchain Services Network (BSN) kurucusu Zhiguang, birçok kripto paranın… Çin’den Kripto Paralara Ağır Eleştiriler: Ponzi İddiası isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • Harmony’den 100 Milyon Dolar Çalan Hacker’a Teklif: Suç Duyurusunda Bulunmayacağız Haziran 27, 2022
  Geçtiğimiz hafta Harmony, Horizon köprüsünün saldırıya uğradığını ve 100 milyon dolarlık Ethereum’un (ETH) çalındığını bildirmişti.… Harmony’den 100 Milyon Dolar Çalan Hacker’a Teklif: Suç Duyurusunda Bulunmayacağız isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Akın Akalın
 • Geçtiğimiz Hafta En Çok Kazandıran 10 Altcoin (20-27 Haziran) Haziran 27, 2022
  Kripto para piyasası, geçtiğimiz hafta önceki haftalara göre bir nebze daha sakin bir hafta geçirdi.… Geçtiğimiz Hafta En Çok Kazandıran 10 Altcoin (20-27 Haziran) isimli makale Tuğay Kaynar tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tuğay Kaynar
 • Bitcoin ve Altcoinler Ne Durumda: Piyasalara Genel Bakış (27 Haziran) Haziran 27, 2022
  Bitcoin ve altcoinler ne durumda: Piyasalara genel bakış (27 Haziran) Son 24 saatlik periyotta 21.781 dolara… Bitcoin ve Altcoinler Ne Durumda: Piyasalara Genel Bakış (27 Haziran) isimli makale Tuğay Kaynar tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tuğay Kaynar
 • Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 10 Altcoin (18 Haziran-25 Haziran) Haziran 26, 2022
  Geçtiğimiz hafta boyunca Türkiye’de en çok aranan altcoinler STEPN Green Satoshi Token oldu. Coingecko’nun düzenli… Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 10 Altcoin (18 Haziran-25 Haziran) isimli makale Tuğay Kaynar tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.
  Tuğay Kaynar
Neye, Kime Denir? Kimdir? Adresi Neresi? © 2018